Ліга чемпіонів. ПСЖ у гостях обіграв Манчестер Юнайтед

3 грудня 2020, 00:08

Манчестер Юнайтед програв ПСЖ у домашньому матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

Гостям вдалося вийти вперед вже на 6-й хвилині. Неймар підібрав м’яч у карному майданчику «червоних дияволів» і з близької відстані пробив Давида де Хеа.

Господарі відігралися на 32-й хвилині. Маркус Решфорд пробив з меж карного майданчика, м’яч влучив у когось із гравців ПСЖ і залетів у ворота Кейлора Наваса, який вже впав у інший кут.

Вже після перерви парижани знову опинилися попереду. Маркіньос після серії рикошетів з близької відстані пробив повз де Хеа і зробив рахунок 1:2.

Через хвилину становище Манчестер Юнайтед і зовсім стало жалюгідним. Фред за фол у центрі поля отримав друге попередження і відправився відпочивати.

Наприкінці зустрічі гості реалізували чисельну перевагу, забивши третій м’яч. Результативний удар на рахунку Неймара.

Манчестер Юнайтед — ПСЖ 1:3
Голи: Решфорд, 32 — Неймар, 6, 90+1, Маркіньос, 69
Вилучення: Фред, 70 (Манчестер Юнайтед)

Перед останнім туром на вихід до наступного раунду претендують ПСЖ, Манчестер Юнайтед і РБ Лейпциг. Всі три команди мають в активі по 9 очок.

У паралельному матчі Динамо з рахунком 0:3 програло Ювентусу.

Редактор: Євген Нещерет