Ліга чемпіонів. Шахтар здобув нічию проти Манчестер Сіті в Англії

26 листопада 2019, 23:59

Шахтар зіграв внічию 1:1 в гостьовому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті.

Господарі передбачувано захопили ініціативу з перших хвилин, але саме вони ледь не пропустили наприкінці першої чверті години гри.

Це Едерсон не влучив по м’ячу, Тете вибіг на порожні ворота, але занадто довго обробляв м’яч і захисники манкуніанців встигли повернутися та заблокували удар бразильця в порожні ворота.

Сіті намагався пробити Пятова ще до перерви, проте чемпіон України рідко дозволяв чемпіону Англії створювати гостроту в своїх володіннях.

Домогтися свого «Городянам» вдалося на 56-й хвилині. Габріел Жезус прорвався крізь двох захисників, зумів віддати на Гюндогана, який ударом низом вразив ближній кут.

Але Шахтар знайшов свій шанс, щоб зрівняти рахунок. Тете запустив по флангу Додо, той прострілив у штрафну на вільного Соломона, який низом відправив м’яч у сітку.

Сіті зробив спроби завоювати перемогу, але команду влаштувала й нічия, адже вона достроково вивела її в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Шахтар залишається на другому місці групи з шістьма очками і відірвався від Динамо Загреба, який на виїзді поступився Аталанті (чотири пункти), на один бал.

Манчестер Сіті - Шахтар 1:1

Голи: Гюндоган, 56 — Соломон, 69

Манчестер Сіті: Едерсон — Канселу, Фернандіньо, Отаменді, Анхеліньо — Де Брейне (Сільва, 70), Родрі (Фоден, 76), Гюндоган — Сілва, Жезус, Стерлінг

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік — Тете, Коваленко (Маркос Антоніо, 80), Коноплянка (Соломон, 65) — Мораес (Сікан, 90)

Попереджений: Фернандіньо