Ліга чемпіонів. Тоттенхем у чвертьфіналі драматично пройшов Манчестер Сіті - відео

18 квітня 2019, 00:11

У драматичному поєдинку-відповіді Ліги чемпіонів Тоттенхем із рахунком 3:4 програв на виїзді Манчестер Сіті, але за сумою двох зустрічей за рахунок домашньої перемоги 1:0 вийшов у півфінал.

Стартові 11 хвилин видалися феєричними, адже за їхніми підсумками було забито відразу чотири м'ячі.

Спершу на 3-й хвилині випад господарів завершився передачею Кевіна де Брейне на Рахіма Стерлінга, який ефектним обвідним ударом вразив ціль. Через чотири оберти секундної стрілки рахунок зрівняв Сон Хин Мін після обрізки Емеріка Лапорта.

Через три хвилини він же подвоїв перевагу гостей обвідним ударом у результаті контратаки після ще однієї обрізки Лапорта. Однак, відразу ж результат став рівним, коли Бернарду Сілва вразив ближній кут.

Під кінець третини години гри із гаком Сіті знову вийшов уперед. Бернарду Сілва тонко віддав праворуч на забігаючого де Брейне, який прострілив на дальню стійку, а її замкнув Стерлінг.

Потрібну для себе перевагу в два м'ячі манкуніанці забезпечили на 59-й хвилині. Де Брейне класно обійшов кілька суперників і відмінним пасом знайшов Серхіо Агуеро, а той відзначився ударом під ближню стійку.

Але Тоттенхем зумів забити такий потрібний йому третій м'яч, коли після кутового відзначився Фернандо Льоренте. У доданий час Стерлінг, здавалося, вивів Сіті в півфінал своїм точним ударом, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд після перегляду повтору.

У півфіналі Тоттенхем зіграє проти Аякса.

Відео голів і огляд матчу Ман Сіті - Тоттенхем

Манчестер Сіті - Тоттенхем 4:3 (перший матч - 0:1)

Голи: Стерлінг, 4, 11, Бернарду Сілва, 11, Агуеро, 59 - Сон, 7, 10, Льоренте, 73

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Компані, Лапорт, Менді (Сане, 84) - де Брейне, Гюндоган, Д.Сільва (Фернандіньо, 63) - Стерлінг, Агуеро, Б.Сілва

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз (Санчес, 90) - Сіссоко (Льоренте, 41), Ваньяма - Аллі, Еріксен, Моура (Девіс, 82) - Сон Хин Мін

Попереджені: Сон, Сіссоко, Роуз, Ваньяма

В іншому матчі Ліверпуль з рахунком 4:1 розгромив на виїзді Порту і поряд із Аяксом, Барселоною і Тоттенхемом став півфіналістом Ліги чемпіонів.