Ліга Європи. Олександрія драматично врятувалася від поразки проти Сент-Етьєна

8 листопада 2019, 00:14

Олександрія з рахунком 2:2 зіграла внічию вдома проти Сент-Етьєна в четвертому турі групового раунду Ліги Європи, забивши два голи на останніх хвилинах матчу.

В першу третину години гри українська команда могла двічі забити в ворота суперника, але Руфф'є врятував французький колектив після ударів від Банади.

На 23-й хвилині Сент-Етьєн заробив право на пенальті, коли правила порушив Паньків, що дозволило гостям вийти вперед завдяки голу від Хазрі.

Сент-Етьєн зміцнив свою перевагу на 73-му оберті секундної стрілки. Це Буанга віддав пас на Камара, той увірвався в штрафну Олександрії та пробив повз голкіпера.

Проте, господарі знайшли в собі сили не тільки скоротити рахунок на 84-й хвилині, але й вирвати нічию в доданий час. Спершу Безбородько з близької відстані пробив-таки Руфф'є, а потім Задерака красивим ударом з льоту пробив у дальню дев’ятку.

За підсумками чотирьох турів Олександрія займає останнє, четверте місце в групі, оскільки Сент-Етьєн, який також набрав три очки, випереджає український за особистими зустрічами, зігравши з конкурентом вдома 1:1.

Олександрія — Сент-Етьєн 2:2

Голи: Безбородько, 84, Задирака, 90+1 — Хазрі, 24 (з пенальті), Камара, 72

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко — Гречишкін, Банада, Ковалець — Лучкевич (Задерака, 78), Шастал (Безбородько, 46), Третьяков (Стецьків, 84).

Сент-Етьєнн: Руфф'є - Дебюші, Фофана, Перрен, Колодзейчак — Буанга, Юссуф, Ахолу — Норден (Будебуз, 87), Беріч (Камара, 55), Хазрі (Габріель Сілва, 73).

Попереджені: Паньків — Фофана, Юссуф