Ліга Європи: Динамо не змогло перемогти Лугано

3 жовтня 2019, 23:59

У виїзному матчі другого туру групового етапу Ліги Європи Динамо зіграло внічию 0:0 зі швейцарським Лугано.

До перерви ближче до забитого м’яча були господарі поля, але гостей від пропущеного м’яча двічі рятував Бущан, а ще раз — поперечина.

У кінцівці першого тайму київську команду вивести вперед міг Сидорчук, однак удар капітана суперника парирував воротар Лугано Бауманн.

У другій половині матчу Динамо створило більше моментів, але їх втратили Буяльський, Циганков, Вербич і Шепелєв.

Вірний шанс вирвати перемогу втратив і швейцарський клуб, коли поперечина врятувала український колектив після удару Маріча головою.

Після двох турів у групі B Динамо займає друге місце з чотирма очками. З такою ж кількістю балів лідирує Копенгаген, який зіграв внічию 1:1 на виїзді з Мальме (третє місце, один пункт). На четвертому — Лугано з одним очком.

Лугано — Динамо 0:0

Лугано: Бауманн — Яо, Маріч, Дапрела, Лаванші - Ловріч (Кустодіо, 71), Саббатіні, Вечеі - Араторе (Дальмонте, 64), Герндт (Холендер, 78), Карліньос

Динамо: Бущан — Кендзьора, Шабанов, Кадар, Миколенко — Буяльський, Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 84) — Циганков, Ж. Родрігес (Бєсєдін, 70), Вербич (Де Пена, 88)

Попереджені: Яо — Кадар, Шабанов