Ліга Європи. Динамо в драматичному матчі програло Мальме

29 листопада 2019, 00:09

В рамках п’ятого туру групового етапу Ліги Європи Динамо в драматичній боротьбі з рахунком 3:4 програло на виїзді Мальме.

Київська команда пропустила вже на 2-й хвилині, коли Бущан вибив м’яч після удару головою прямо в Бенгтссона, який вразив ближній кут.

Але гості зрівняли рахунок через чверть години гри. Це Миколенко підключився до атаки і замкнув пас Буяльського, потрапивши між ніг голкіперу.

В кінці першого тайму Динамо навіть зуміло вийти вперед: Буяльський зробив пас на Циганкова, який ударом в один дотик відправив м’яч у сітку.

Проте, на початку другому тайму господарі зуміли не тільки вирівняти становище, а й повести в рахунку завдяки голам Розенберга і Ракіпа.

На 65-й хвилині Сидорчук отримав вилучення, але Динамо зуміло ще раз відновити рівновагу, коли Вербич замкнув подачу Циганкова.

І все ж, підопічним Михайличенка не вдалося здобути навіть нічию. Бергет навісив у штрафний майданчик, а там Розенберг безперешкодно ударом в один дотик відправив м’яч у кут воріт.

Тим самим Динамо опустилося на третє, непрохідне місце в групі B Ліги Європи. Для виходу в плей-офф команді потрібно перемагати в останньому турі Копенгаген вдома.

Мальме — Динамо 4:3
Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+5, Ракіп, 57 — Миколенко, 18, Циганков, 40, Вербич, 77

Мальме: Далін — Ларссон (Молінс, 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен, 90+6) — Баширу, Інносент (Ракіп, 46), Траустасон, Рікс — Розенберг, Бергет

Динамо: Бущан — Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко — Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 71) — Циганков, Бєсєдін, Вербич (Караваєв, 81)

Попереджені: Ракіп, Баширу — Шепелєв, Шабанов, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Бєсєдін

Вилучений: Сидорчук (повторне попередження)