Відбулися перші матчі півфіналу Ліги Європи - відео

3 травня 2019, 00:39

У перших матчах півфіналу Ліги Європи Айнтрахт і Челсі розійшлися миром, тоді як Арсенал переграв Валенсію.

Німецький Айнтрахт приймав на своєму полі англійський Челсі і зіграв внічию 1:1, хоча лондонці створили більше моментів і були ближчими до перемоги.

Господарів уперед після навісу Філіпа Костіча ударом головою вивів Лука Йовіч. Гості зуміли відновити рівновагу в кінці першого тайму, коли Педро скористався відбором м'яча і передачею Рубена Лофтус-Чіка.

Відео голів та огляд матчу Айнтрахт - Челсі

В іншому поєдинку англійський Арсенал із результатом 3:1 переміг в домашніх стінах іспанську Валенсію, незважаючи на те, що вже на 11-й хвилині поступався 0:1.

Гості відкрили рахунок, коли Муктар Діакабі відгукнувся на зкидку снаряда Родріго. Господарі відповіли своїм голом через сім хвилин - відзначився Александер Ляказетт.

Не минуло й півгодини гри, як Арсенал вийшов уперед після ще одного взяття воріт Ляказетта. Остаточний результат на останній хвилині матчу встановив П'єр-Емерік Обамеянг.

Відео голів та огляд матчу Арсенал - Валенсія

Матчі-відповіді відбудуться 9 травня.

Айнтрахт - Челсі 1:1
Голи: Йовіч, 23 - Педро, 45

Арсенал - Валенсія 3:1
Голи: Ляказетт, 18, 26, Обамеянг, 90 - Діакабі, 11

У перших півфінальних матчах Ліги чемпіонів Аякс (Нідерланди) на виїзді переміг Тоттенхем (Англія) з рахунком 1:0, а Барселона (Іспанія) вдома розгромила Ліверпуль (Англія) - 3:0.