Дніпро-1 сенсаційно не зумів перемогти вдома клуб із Ліхтенштейну в Лізі конференцій — відео

6 жовтня, 21:40
Дніпро-1 втратив очки (Фото:СК Дніпро-1)

Дніпро-1 сенсаційно зіграв унічию 2:2 із ліхтенштейнським Вадуцем на своєму полі в матчі третього туру групового раунду Ліги конференцій.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли Бузанелло отримав пас на фланзі прострілив у штрафний, де Довбик з лінії воротарського відправив м’яч у сітку.

Проте минула третина години, як гості зуміли відновити рівновагу, скориставшись провалом суперника в обороні - це Ферр спокійно отримав пас у штрафному та в дотик пробив точно в кут воріт.

Наприкінці першого тайму Дніпро-1 не використало шанс знову вийти вперед, коли голкіпер Вадуца Шанд парирував удар Бузанелло.

За змарнований момент українська команда була покарана голом на 47-й хвилині - це Гаїч навісив з кутового, а Гассер головою відправив м’яч під поперечину.

Трохи згодом Вадуц ледь не забив і третій м’яч, але Валеф врятував господарів поля після удару Фера, а на добиванні Сасере був неточним.

Та все ж, Дніпро-1 знайшов можливість зрівняти рахунок на 78-й хвилині, коли Піхальонок обігрався в стіночку з Довбиком та пробив із рикошетом точно у ворота.

Після трьох матчів український клуб посідає друге місце в групі із чотирма очками.

flashscore.ua

Дніпро-1 — Вадуц 2:2

Голи: Довбик, 5, Піхальонок, 78 — Фер, 26, Гассер, 47

Минулого туру групового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 з рахунком 3:1 здолав кіпрський Аполлон на виїзді.