Дніпро-1 здобув драматичну перемогу над клубом із Ліхтенштейна в Лізі конференцій

13 жовтня, 23:54
Дніпро-1 закріпився на другому місці в групі (Фото:СК Дніпро-1)

Дніпро-1 з рахунком 2:1 на останніх хвилинах обіграв на виїзді в матчі 4-го туру групового раунду Ліги конференцій Вадуц із Ліхтенштейну.

В перші чверть години гри обидві команди могли відзначитись голами, але якщо господарів зупинив голкіпер суперника Валеф, то у гостей свій момент втратив Довбик.

Та все ж, на 25-й хвилині українській команді вдалося відкрити рахунок. Це Амаш завдав потужного удару з-за меж карного майданчика, з яким воротар Вадуца не зміг впоратися.

Але після ще одного змарнованого Довбиком шансу клуб із Ліхтенштейну відновив рівновагу, коли Растодер пробив під саму стійку від лівого краю карного майданчика Дніпра-1.

На початку другого тайму господарі ще двічі вибачили гостей: Хаджі пробив вище воріт, а Растодер пробив головою повз стійку.

Пізніше Вадуц ще кілька разів був близький до того, щоб вийти вперед, але Валеф мінімум тричі рятував Дніпро-1 від вірного голу.

Тим не менш, українська команда знайшла в собі сили вирвати перемогу в компенсований до основного час завдяки голу Довбика, який замкнув навіс Танчика і головою відправив м’яч у кут воріт — 2:1.

Вадуц — Дніпро-1 1:2

Голи: Растодер, 30 — Амаш, 25, Довбик, 90+1

Дніпро-1 закріпився на 2-му місці в групі та скоротив відставання від лідера АЗ на два очка після його поразки Аполлону — 0:1.

Турнірна таблиця в групі

flashscore.ua

У третьому турі групового рануду ліги конференцій Дніпро-1 зіграв з Вадуцом вдома внічию 2:2.