Франція на характері драматично перемогла Бельгію та вийшла до фіналу Ліги націй

7 жовтня 2021, 23:45

Збірна Франції, поступаючись 0:2 по ходу гри, з рахунком 3:2 перемогла Бельгію та вийшла до фіналу Ліги націй.

Перший тайм залишився за номінальними господарями поля, які могли відкрити рахунок вже на 3-й хвилині, коли воротар Льоріс перевів м’яч на кутовий після удару де Брейне метрів з 10-ти.

Бельгія досягла свого на 37-му оберті секундної стрілки. Це Карраско увійшов в чужу штрафну та ідеально низом пробив у ближній кут.

На 40-й хвилині рахунок став 2:0 після того, як Лукаку отримав передачу від де Брейне, оббіг захисника суперника і правою поцілив точно в ближню дев’ятку.

Після перерви збірній Франції вдалося переламати ситуацію, і якщо Грізманн не зміг забити, то Бензема з пасу Мбаппе забив м’яч наприкінці години гри з гаком.

Через сім хвилин «Триколор» встановили рівновагу завдяки заробленому Грізманном пенальті, який реалізував Мбаппе.

Здавалося, бельгійці вирвали перемогу в кінцівці основного часу, але гол Лукаку був скасований через офсайд. Після чого французи шокували суперника результативним ударом Тео Ернандеса на 90+1-й хвилині.

Бельгія — Франція 2:3

Голи: Карраско, 37, Лукаку, 40, 87 — Бензема, 62, Мбаппе, 69, Т. Ернандес. 90+1

Бельгія: Куртуа — Альдервейрельд, Денайер, Вертонген — Кастань (Батшуаї, 90+2), Вітсель, Тілеманс (Ванакен, 70), Карраско — де Брейне, Лукаку, Е. Азар (Троссар, 74)

Франція: Льоріс — Кунде, Варан, Л. Ернандес — Павар (Дюбуа, 90+2), Погба, Рабйо (Тчуамені, 75), Т. Ернандес — Грізманн — Бензема (Верету, 90+7), Мбаппе

Попереджений: Вертонген

У фіналі збірна Франції 10 жовтня зіграє з Іспанією. Напередодні та з рахунком 2:1 перемогла Італію, яка в матчі за 3-тє місце зіграє з Бельгією в цей же день.