Після розгрому збірної України Францію стримала Португалія

11 жовтня 2020, 23:34

Після розгрому збірної України в товариській зустрічі Франція не змогла перемогти вдома Португалію в матчі третього туру групового етапу Ліги націй — 0:0.

Хоча початок матчу залишився за господарями поля, їм так і не вдалося по-справжньому загострити гру біля чужих воріт.

Починаючи з середини першого тайму гості стали частіше контролювати м’яч, але суперник також не дозволив створити моменти для взяття воріт.

Відразу після перерви відкрити рахунок міг Мбаппе, який вийшов він один на один із Патрісіу та вирішив підсікти над ним м’яч, але голкіпер португальців падати не став і відбив удар.

Лише через три хвилини вже ледь не пропустили французи. Геррейру виконав навіс з лівого флангу, Роналду залишили одного, проте той не зміг як слід дотягнутися до м’яча й пробити.

Надалі команди стали діяти ще більш обережно, закономірним результатом чого стала нульова нічия.

Тим самим Португалія із сімома очками залишається лідером групи 3, випереджаючи за додатковими показниками Францію, в якої також сім балів. На три пункти від них відстає Хорватія. У четвертої Швеції поки немає очок в активі.

Франція — Португалія 0:0

Франція: Льоріс — Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес — Рабьо, Канте, Погба — Грізманн — Мбаппе (Коман, 84), Жиру (Марсьяль, 74)

Португалія: Патрісіу — Н. Семеду, Діаш, Пепе, Геррейру (Канселу, 89) — Перейра, Карвальо (Моутіньо, 88), Фернандеш (Санчеш, 80) — Б. Сілва (Жота, 61), Феліш (Трінкау, 89), Роналду