Ірландія перед другим матчем з Україною розгромила Шотландію у матчі Ліги націй

11 червня, 21:14
Ірландія зіграє з Україною 14 червня (Фото:Reuters/Molly Darlington)

Збірна Ірландії обіграла Шотландію з рахунком 3:0 у матчі третього туру дивізіону В Ліги націй та вийшла на друге місце в групі, де також виступає Україна.

Ірландія після двох поразок на старті Ліги націй, у тому числі й від України, впевнено обіграла на своєму полі Шотландію.

Господарі уже на 28-й хвилині впевнено вели в рахунку 2:0 — відзначилися Браун та Перротт.

На старті другого тайму Обафемі забив третій гол та у підсумку допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу — 3:0.

В активі Ірландії три очки, як і у Шотландії та Вірменії, проте вона випереджає суперників за додатковими показниками.

Ірландія — Шотландія 3:0
Голи: Браун, 20, Перротт, 28, Обафемі, 51

flashscore.ua

14 червня збірна Ірландії вдруге за кілька зустрінеться з Україною у матчі Ліги націй. Поєдинок першого кола завершився перемогою України з рахунком 1:0.

Повідомлялося, що в третьому турі Ліги націй Україна розгромила Вірменію з рахунком 3:0 та очолила свою групу.