Іспанія розтрощила Німеччину та вийшла до півфіналу Ліги націй

17 листопада 2020, 23:39

Збірна Іспанії з рахунком 6:0 розгромила на своєму полі команду Німеччини в матчі заключного, 6-го туру групового раунду Ліги націй та вийшла до півфіналу.

Господарі з перших хвилин обрушили свої атаки на суперника, логічним результатом яких на 17-й хвилині став гол у ворота гостей. Це Руїс навісив із кутового на дальню стійку, де Мората головою відправив м’яч у сітку.

Німецька збірна не знайшлася з відповіддю, і пропустила на 34-му оберті секундної стрілки, коли Ольмо потрапив у поперечину, а Ферран Торрес вдало зіграв на добиванні.

Ще до перерви рахунок став 3:0. Це Родрі відгукнувся на навіс Руїса з кутового й ударом головою відправив м’яч під дальню стійку.

Пауза не допомогла збірній Німеччини прийти в себе, адже вже на 55-й хвилині вона пропустила четвертий м’яч — знову відзначився Ферран Торрес, який ударом із близької відстані не залишив шансів Нойєру.

Пізніше Ферран Торрес довершив розгром, оформивши хет-трик, а Оярсабаль поставив в ньому крапку — 6:0.

Іспанія — Німеччина 6:0

Голи: Мората, 17, Ф. Торрес, 33, 55, 71, Родрі, 38, Оярсабаль, 89

Тим самим Іспанія виграла групу з відривом у два очки від Німеччини. Третє місце з шістьма балами займає Україна, чий матч проти четвертої в квартеті Швейцарії скасували через коронавірус у команді Андрія Шевченка.