Україна зазнала розгрому від Іспанії в Лізі націй

6 вересня 2020, 23:33

Збірна України з рахунком 0:4 програла на виїзді команді Іспанії в другому турі групового раунду дивізіону А Ліги націй.

Жовто-сині пропустили вже на 2-й хвилині після фолу Кривцова на Фаті в своїй штрафній. Пятов вгадав напрям польоту м’яча після удару Рамоса з пенальті, але м’яч влетів у сітку.

Поки підопічні Андрія Шевченка намагалися прийти в себе, хозява могли забити мінімум тричі до того, як їм це вдалося зробити ще раз, але Рамос і Фаті свої шанси не використали.

Проте на 29-й хвилині Іспанія подвоїла свою перевагу. Це Ольмо навісив в штрафну на Рамоса, а той головою відправив м’яч під дальню стійку.

Досить швидко рахунок став 3:0. Фаті накрутив на лівому фланзі Тимчика та Харатіна й пробив у дальній кут — снаряд від стійки влетів у ворота.

Після перерви «Фурія Роха» продовжувала турбувати редути синьо-жовтих і вчетверте забила на 84-й хвилині. Кривцов вибив м’яч прямо на ногу Феррана Торреса, який низом відправив м’яч у ворота.

Оскільки в паралельному матчі Швейцарія (один бал) і Німеччина (два) розійшлися миром 1:1, збірна України з трьома очками займає друге місце в групі після Іспанії (чотири пункти).

Іспанія — Україна 4:0

Голи: Рамос, 2 (з пенальті), 29, Фаті, 32, Ф. Торрес, 84

Іспанія: Де Хеа — Навас, Рамос (Гарсія, 60), П. Торрес, Регілон — Ольмо, Родрі, Алькантара, Меріно — Фаті, Морено (Ф. Торрес, 74)

Україна: Пятов — Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко — Малиновський, Зінченко, Харатін (Сидорчук, 63) — Ярмоленко (Коваленко, 79), Марлос (Циганков, 55), Яремчук

Попереджені: Родрі - Малиновський, Коваленко