Іспанія завдала першої за три роки поразки Італії та вийшла до фіналу Ліги націй

6 жовтня 2021, 23:43

Збірна Іспанії з футболу із рахунком 2:1 перемогла на виїзді Італію та вийшла до фіналу Ліги націй.

Господарі поля ледь не відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли К'єза пробив у кут метрів із 20-ти, але воротар суперника Сімон зреагував.

Проте, гості змогли притиснути опонентів до їхніх воріт, що принесло результат наприкінці чверті години гри з гаком — це Ферран Торрес в один дотик відправив м’яч у сітку після прострілу Оярсабаля.

Майже відразу лише стійка врятувала чинного чемпіона Європи від другого пропущеного м’яча, а трохи пізніше вже в нього були моменти, які втратили Бернардескі та Інсіньє.

Фатальною для Італії стала 42-а хвилина, коли Бонуччі отримав другу жовту картку і вилучення за гру ліктем проти Бускетса.

Іспанія скористалася чисельною більшістю ще перед перервою: Оярсабаль навісив на того ж Торреса, а той головою відправив м’яч у кут воріт, оформивши дубль.

Італія зуміла скоротити рахунок на 83-й хвилині, коли відзначився Пеллегріні, і все ж, їй не судилося вийти до фіналу. Інший учасник вирішального матчу Ліги націй визначиться в поєдинку Бельгія — Франція 7 жовтня.

Італія — Іспанія 1:2

Голи: Пеллегріні, 83 - Ферран Торрес, 17, 45+2

Італія: Доннарумма — Ді Лоренцо, Бонуччі, Бастоні, Емерсон — Барелла (Калабрія, 72), Жоржиньо, Верратті (Локателлі, 58) — К'єза, Бернардескі (К'єлліні, 46), Інсіньє (Кін, 58)

Іспанія: Сімон — Аспілікуета, Лапорт, Пау Торрес, Алонсо — Коке (Меріно, 75), Бускетс, Гаві (Роберто, 84) — Сарабія (Хіль, 75), Ф. Торрес (Піно, 49), Оярсабаль

Попереджені: Бонуччі, Локателлі - Аспілікуета, Салабрія, Піно, Оярсабаль

Вилучений: Бонуччі (Італія) (друге попередження)

У вересні 2021 року збірна Італії встановила світовий рекорд за кількістю зіграних поспіль матчів без поразок — 37. Попереднього разу чемпіон Європи програв у вересні 2018 року Португалії в Лізі націй.