Збірна України без ключових футболістів зазнала розгрому від Шотландії в матчі Ліги націй

21 вересня, 23:54
Україна програла в Глазго (Фото:Reuters/Lee Smith)

Збірна України з рахунком 0:3 поступилася на виїзді команді Шотландії у вікладеному поєдинку 1-го туру групового раунду дивізіону B футбольної Ліги націй.

Гості, в складі яких через травми та дискваліфікацію були відсутні лідери Забарний, Миколенко, Бущан, Зінченко, Шапаренко, з перших хвилин зазнали гострих атак з боку господарів.

Так, ще у першую чверть години гри Адамс втратив одразу ж два моменти для взяття воріт — в першому випадку синьо-жовтих врятував голкіпер Трубін.

Шотландці продовжували створювати моменти і досягли свого на 70-й хвилині. Це Макгінн виграв боротьбу за м’яч і пробив у кут воріт Трубіна без шансів для того.

На 80-му оберті секундної стрілки Дайкс виграв повітря після подачі з кутового і пробив точно в сітку, після чого на 87-й хвилині він же в схожій манері довів рахунок до розгромного.

Перемога дозволила Шотландії вийти в лідери групи с дев’ятьма очками, що на два більше ніж у другої в таблиці України. У третьої Ірландії чотири бали, в четвертої Вірменії - три.

Шотландія — Україна 3:0

Голи: Макгінн, 70, Дайкс, 80, 87

У матчі четвертого туру групового раунду дивізіону В футбольної Ліги націй збірна України з рахунком 1:1 зіграла внічию з Ірландією на своєму полі.