Україна перемогла Швейцарію на старті елітного дивізіону Ліги націй

3 вересня 2020, 23:35

Збірна України з рахунком 2:1 переграла команду Швейцарії в першому турі елітного дивізіону Ліги націй.

Господарі поля могли відкрити рахунок ще на 10-й хвилині. Це Малиновський пробив здалеку та влучив у стійку, а добивання Ярмоленка прийшлося повз ворота.

І все ж, команда Шевченка домоглася свого через чотири хвилини. Зоммер відбив удар Тимчика, але дебютант жовто-синіх підібрав м’яч і зробив передачу на Ярмоленка, який п’ятою вразив практично порожні ворота.

Наприкінці першого тайму гостям вдалося відновити рівновагу. Сеферовіч завдав удар з-за меж штрафного майданчика у самий кут воріт, а Пятов не зумів врятувати партнерів.

Після перерви збірна Швейцарії й зовсім могла вийти вперед, проте удар Варгаса прийшовся в каркас — суперника врятувала стійка.

За це команда України покарала опонентів. На 68-й хвилині Зінченко ідеальним ударом з лінії штрафного відправив м’яч під саму штангу воріт Зоммера.

У час, що залишився у господарів забити ще міг Мораес, але рахунок 2:1 протримався до фінального свистка.

Україна — Швейцарія 2:1

Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 — Сеферовіч, 41

Україна: Пятов — Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко — Малиновський, Степаненко, Зінченко — Ярмоленко, Мораес, Коноплянка (Яремчук, 54)

Швейцарія: Зоммер — Мбабу, Ельведі, Аканжі, Родрігес, Цубер (Штеффен, 46) — Емболо, Соу (Ебішер, 82), Джака, Варгас (Аджеті, 73) — Сеферовіч

Попереджені: Тимчик — Штеффен, Елведі

Оскільки в паралельному матчі цієї ж групи Німеччина і Іспанія розійшлися миром 1:1, збірна України стала лідером квартету.