Україна розгромила Вірменію та вийшла в лідери групи Ліги націй

11 червня, 17:57
Україна забивала всі м’ячі в другому таймі (Фото:REUTERS/Kacper Pempel)

Збірна України з рахунком 3:0 переграла команду Вірменії на своєму полі та стала лідером групи 1 дивізіону B футбольної Ліги націй.

Господарі поля могли відкрити рахунок вже на 7-й хвилині: Зінченко віддав на Мудрика, той прострілив на Яремчука, який одним дотиком низом замикав у ворота, але голкіпер встиг зреагувати.

Стикнувшись з ешелонованим захистом суперника, синьо-жовті періодични використовували дальні удари, одним з яких на 22-й хвилині міг відзначитись голом Малиновський, коли пробив у кількох сантиметрах над поперечиною.

Пізніше таким же чином ледь не забив Циганков — півзахисник здалеку пробив під поперечину, а воротар вірмен Юрченко лише з другої спроби забрав м’яч.

На початку другого тайму ще раз здалеку безрезультатно вдарив Малиновський, а трохи згодом після його пострілу і сейву Юрченка Яремчук не зумів добити кулю у ворота.

Та все ж, по завершенні години гри з гаком Малиновський досяг свого, коли отримав м’яч від Караваєва на лінії штрафного і лівою пробив точно в кут.

Вірменія ледь не зрівняла рахунок на 68-й хвилині. Це Забарний хотів п’ятою вибити м’яч зі свого штрафного, але ледь не зрізав у власні ворота — Пятов встиг зреагувати і витягнув шкіряного на лінії воріт.

Цей сигнал правильно сприйняла Україна і забила другий гол на 77-му оберті секундної стрілки після того, как Караваєв з відскоку від опонента лівою відправив круглого повз голкіпера суперника.

На 84-й хвилині рахунок став 3:0: Забарний віддав шикарний дальній пас на Миколенка, Монрой намагався перехопити м’яч, проте вибив прямо у Віталія, від якого шкіряний влетів у ворота.

Перемога дозволила Україні очолити групу із шістьмя очками із шести можливих післях двох стартових матчів.

Україна — Вірменія 3:0

Голи: Малиновський, 61, Караваєв. 77, Миколенко, 84

flashscore.ua

У своєму стартовому матчі групового раунду дивізіону В Ліги націй збірна України з рахунком 1:0 обіграла на виїзді Ірландію.