Ліга націй. Швейцарія відібрала очки у Іспанії та побореться з Україною за право залишитися в елітному дивізіоні - відео

15 листопада 2020, 00:55

Відбулися дев’ять матчів 5-го туру Ліги націй у дивізіонах А, С і D.

У Групі 4 дивізіону А, де виступає збірна України, Швейцарія розійшлася миром 1:1 з Іспанією.

Швейцарці першими відкрили рахунок на 26−й хвилині завдяки влучному удару Фройлера. На старті другої половини зустрічі іспанці втратили нагоду зрівняти рахунок після того, як Рамос не реалізував пенальті. На 80-й хвилині арбітр призначив у ворота Швейцарії другий пенальті, яке знову взявся виконувати Рамос, але захисник знову не зміг переграти голкіпера.

Незважаючи на два промахи капітана, Іспанія таки вирвала нічию на 89-й хвилині після голу Морено.

Швейцарія набрала три очки і зберегла шанс залишитися у дивізіоні А. Невдаха квартету визначиться у матчі Швейцарія — Україна, який відбудеться 17 листопада.

Результати матчів:

Ліга А, Група 3

Швеція — Хорватія 2:1
Голи: Кулусевскі, 36, Даніельсон, 45 — Даніельсон, 82 (авт)

Кіпр — Люксембург 2:1
Голи: Кастанос, 34 (пен), 71 — Кусулос, 5 (авт)

УЄФА

Повідомлялося, що у п’ятому турі групового етапу Ліги націй збірна України з рахунком 1:3 поступилася команді Німеччини та втратила шанси на вихід у фінал чотирьох.