Конкурент Луніна в Реалі пропустив безглуздий автогол у матчі Ліги націй — відео

19 листопада 2020, 13:56

Голкіпер збірної Бельгії Тібо Куртуа припустився грубої помилки в матчі заключного туру групового етапу Ліги націй з національною командою Данії.

На 86-й хвилині гри півзахисник господарів під пресингом суперника віддав передачу назад своєму воротареві. Однак той у простій ситуації не зміг зупинити м'яч, пропустивши його під ногою.

У підсумку, сфера закотилася у ворота, незважаючи на старання Куртуа перешкодити цьому. Так рахунок у зустрічі став 3:2.

Незважаючи на курйозний автогол, бельгійці довели матч до перемоги. Вже через хвилину Кевін де Брюйне забив у ворота гостей ще один м'яч і встановив підсумковий рахунок - 4:2.

Куртуа є основним воротарем мадридського Реала. Його конкурент у клубі - голкіпер збірної України Андрій Лунін.

Раніше сам Лунін у товариському матчі з Польщею пропустив гол після грубої помилки. Після гри з ним зв'язалися представники Реала, щоб підтримати.

Редактор: Євген Нещерет