Манчестер Юнайтед і Базель розгромили суперників, Байєр переміг команду Джеррарда. Результати Ліги Європи — відео

13 березня 2020, 00:29

Окрім матчів Інтер — Хетафа та Севілья — Рома, які перенесли через коронавірус, відбулися шість перших поєдинків 1/8 фіналу Ліги Європи.

Манчестер Юнайтед впевнено розібрався з австрійським ЛАСКом 5:0. У першому таймі англійський клуб забив лише один гол, але у другій половині зустрічі відправив у ворота суперника чотири м’ячі і зробив серйозний крок для виходу у чвертьфінал.

Леверкузенський Байєр здобув впевнену виїзну перемогу 3:1 над шотландським Рейнджерсом, який очолює знаменитий екс-гравець Ліверпуля та збірної Англії Стівен Джеррард.

Базель також зробив серйозну заявку на вихід у наступний раунд, розгромивши на виїзді Айнтрахт 3:0. Башакшехір вдома мінімально переміг Копенгаген 1:0, а Олімпіакос та Вулверхемптон розійшлися миром 1:1.

Вилучення: Рубен Семеду (Олімпіакос), 28

Раніше перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Севілья — Рома та Інтер — Хетафе перенесли через епідемію коронавірусу.