Зоря розгромила АЕК і зберегла шанси на вихід у наступний раунд Ліги Європи

26 листопада 2020, 21:43

Луганська Зоря на виїзді розгромила грецький АЕК з рахунком 3:0 у 4-му турі Ліги Європи і зберегла шанси на вихід із групи.

На 49-й хвилині АЕК підвів український легіонер клубу Євген Шахов, який заробив червону картку, залишивши свою команду в меншості.

Зоря скористалася чисельною більшістю вже через 12 хвилин, коли Артем Громов відкрив рахунок після помилки голкіпера.

На 75-й хвилині Владислав Кабаєв подвоїв перевагу української команди точним ударом з лінії штрафного майданчика, а під завершення матчу крапку поставив Владлен Юрченко, який реалізував пенальті.

Таким чином, Зоря набрала перші три очки і зберегла шанси на вихід у наступний раунд Ліги Європи. У паралельному матчі групи Брага зіграла в результативну нічию 3:3 з Лестером.

АЕК — Зоря 0:3
Голи: Громов, 61, Кабаєв, 75, Юрченко, 85 пенальті)

АЕК: Атанасіадіс — Сварнас (Васілантонопулос, 82), Чигринський, Неделчару — Бакакіс (Галанопулос, 65), Шахов, Крстічіч, Сімоеш (Махаірас, 87), Інсуа — Танковіч (Ансаріфард, 65), Лівая

Зоря: Шевченко — Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс — Іванисеня — Юрченко (Перовіч, 87), Кочергін (Луньов, 82) — Кабаєв (Гринь, 87) — Гладкий (Назарина, 63), Громов (Сайядманеш, 87)

Попереджені: Шахов, Танковіч, Сварнас — Вернидуб