Челсі розгромив Арсенал і виграв Лігу Європи

29 травня 2019, 23:49

У фіналі Ліги Європи-2019 Челсі з рахунком 4:1 розгромив лондонський Арсенал і завоював трофей.

До перерви команди не зуміли забити, хоча кожна з них втратили мінімум два моменти для взяття воріт, але П'єр-Емерік Обамеянг і Граніт Джака, а також Емерсон і Олів'є Жиру не досягли успіху.

У другому таймі Челсі поставив все на свої місця. На 49-й хвилині Емерсон навісив у штрафну суперника, де Жиру випередив захисника і головою відправив м'яч у ближній кут.

Під кінець години гри рахунок став 2:0. Це Еден Азар віддав пас під удар Педро, який безперешкодно пробив у дальній кут воріт Арсеналу.

На 65-й хвилині той же Азар реалізував пенальті, пробивши майже по центру рамки опонентів, тоді як їх воротар Петр Чех стрибнув у лівий кут.

Трохи пізніше Алекс Івобі красивим ударом розмочив перевагу Челсі, проте на 72-му оберті секундної стрілки Азар зробив дубль після перепасовки з Жиру.

4:1 - Челсі вдруге в своїй історії виграв Лігу Європи.

Челсі - Арсенал 4:1

Голи: Жиру, 49, Педро, 60, Азар, 65 (з пенальті), 72 - Івобі, 69

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Крістенсен, Давид Луїс, Емерсон - Канте, Жоржиньо, Ковачіч (Барклі, 76) - Педро (Вілліан, 71), Жиру, Азар (Дзаппакоста, 89)

Арсенал: Чех - Папастатопулос, Косельни, Монреаль (Гендузі, 66) - Мейтленд-Найлз, Торрейра (Івобі, 66), Джака, Колашинац - Озіл (Віллок, 77) - Ляказетт, Обамеянг

Попереджені: Педро, Крістенсен