Німецький Айнтрахт у драматичному фіналі виграв Лігу Європи — відео

19 травня, 03:03
Айнтрахт забив усі п’ять післяматчевих пенальті (Фото:REUTERS/Susana Vera)

Німецький Айнтрахт став переможцем Ліги Європи, обігравши у фіналі турніру шотландський Рейнджерс.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, але після перерви вперед вийшов клуб із Глазго – відзначився Арібо.

Перевага Рейнджерс тривала трохи більше хвилини, коли Айнтрахт відновив рівновагу завдяки голу Борре.

До закінчення основного та додаткового часу жодній із команд не вдалося вийти вперед, тому суперники провели серію пенальті.

В ній виграв колектив із Франкфурта, усі п'ятеро пенальтистів якого пробивали точно, тоді як у опонентів свою спробу змастив Ремсі, чий удар парирував воротар Айнтрахта Кевін Трапп – 5:4.

Айнтрахт – Рейнджерс 1:1 (5:4 – по пенальті)

Голи: Борре, 69 - Арібо, 57

25 травня відбудеться фінал Ліги конференцій, в якому зіграють італійська Рома та нідерландський Фейєнорд. 28 травня трофей Ліги чемпіонів розіграють іспанський Реал та англійський Ліверпуль.