Яскравий матч українця. Малиновський забив гол і віддав два результативні паси за Аталанту в Лізі Європи — відео

11 березня, 00:17
Малиновський став героєм матчу Аталанти (Фото:REUTERS/Daniele Mascolo)

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський став героєм першої гри 1/8 фіналу Ліги Європи, де його Аталанта перемогла вдома Байєр.

Італійська команда пропустила на 11-й хвилині, коли відзначився Арангіс, але на 23-му оберті секундної стрілки Малиновський зрівняв рахунок.

Через дві хвилини українець став автором гольової передачі, на яку відгукнувся Муріель. Ця ж зв'язка спрацювала на початку другого тайму, коли рахунок став 3:1.

Байєр зумів скоротити відставання до мінімуму завдяки голу Діабі під кінець години гри з гаком. Матч-відповідь відбудеться 17 березня на полі німецького клубу.

В іншому матчі цієї стадії Ліги Європи Севілья перемогла Вест Хем Андрія Ярмоленка вдома з рахунком 1:0. Український півзахисник не потрапив до заявки англійської команди.

Ще в одному поєдинку Барселона сенсаційно не змогла перемогти вдома турецький Галатасарай – 0:0.