Манчестер Юнайтед розгромив Рому, Вільярреал переміг Арсенал у перших матчах півфіналу Ліги Європи — відео

30 квітня 2021, 00:52

У півфіналі Ліги Європи відбулися перші поєдинки.

Манчестер Юнайтед розгромив вдома Рому з рахунком 6:2, хоча до перерви поступався 1:2 після того, як на гол Фернандеша гості відповіли забитими м’ячами від Пеллегріні з пенальті та Джеко.

На початку другого тайму Кавані відновив рівновагу, а наприкінці години гри з гаком він же вивів англійський клуб уперед.

У час, що залишився Фернандеш ударом з пенальті збільшив перевагу господарів поля, після чого Погба й Грінвуд довели рахунок до розгромного.

В іншому матчі Вільярреал переграв на своєму полі Арсенал — 2:1. Іспанська команда вигравала 2:0 вже до 29-ї хвилини після голів Трігероса і Альбіоля, але в другому таймі Пепе звів відставання до мінімуму завдяки точному 11-метровому.

Поєдинки-відповіді пройдуть 6 травня. Рома й Арсенал будуть господарями матчів.

Манчестер Юнайтед — Рома 6:2
Голи: Фернандеш, 9, 71 (з пенальті), Кавані, 48, 64, Погба, 75, Грінвуд, 86 — Пеллегріні, 15 (з пенальті), Джеко, 34

Вільярреал — Арсенал 2:1
Голи: Трігерос, 5, Альбіоль, 30 — Пепе, 73 (з пенальті)

Раніше Манчестер Юнайтед на виїзді не зміг обіграти Лідс, зігравши внічию 0:0, і перервав свою п’ятиматчеву серію перемог у чемпіонаті.