Нападник шотландського клубу забив найдальший гол в історії Ліги Європи — відео

23 жовтня 2020, 13:04

Нападник шотландського Рейнджерс Кемар Руф відзначився найдальшим голом в історії Ліги Європи, забивши у ворота бельгійського Стандарда в першому турі групового етапу.

На другій компенсованій хвилині до основного часу гравець команди з Глазго відібрав м'яч в опонента недалеко від власного штрафного.

Після цього Руф обіграв відразу трьох суперників, перш ніж підібрався до центру поля, де за відсутності партнерів пробив по воротах.

Голкіпер бельгійського колективу Арно Бодар далеко вийшов із воріт, тому пущений з 50-ти метрів снаряд полетів йому за комір прямо в сітку.

Дивитися з 0:16 секунди

Тим самим Рейнджерс забив свій другий м'яч у грі і виграв матч з результатом 2:0, відкривши рахунок на 19-й хвилині, коли Джеймс Таверньє реалізував пенальті.

Напередодні українська Зоря в матчі першого туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:3 поступилася англійському Лестеру на виїзді.