Севілья перемогла Інтер і в рекордний раз виграла Лігу Європи

21 серпня 2020, 23:53

Севілья з рахунком 3:2 переграла Інтер в фіналі Ліги Європи і в шостий, рекордний раз в історії турніру стала її переможцем.

Італійська команда вийшла вперед на 5-й хвилині, коли Лукаку реалізував пенальті, призначений за фол на ньому ж Дієго Карлоса.

Іспанський колектив майже відразу відновив рівновагу. Навас виконав навіс з правого флангу, а де Йонг, випередивши Годіна, ударом головою пробив Хандановіча.

Наприкінці півгодини гри з гаком де Йонг вже зробив дубль, оформивши дубль. Голландець ударом головою відправив м’яч за комір Хандановічу після навісу від Банегі.

І все ж, Інтер вже через дві хвилини зрівняв рахунок. Брозовіч навісив зі штрафного, а Годін теж головою вразив верхній кут воріт Буну.

В середині другого тайму Лукаку міг вивести італійський клуб уперед, проте не використав вихід один на один із воротарем.

Севілья покарала суперника на 74-й хвилині. Дієго Карлос пробив у падінні через себе. М’яч, швидше за все, летів повз ворота, але втрутився Лукаку, від ноги якого сфера й влетіла у ворота.

Севілья — Інтер 3:2

Голи: де Йонг, 12, 33, Лукаку, 74 (автогол) — Лукаку, 5 (з пенальті), Годін, 35

Севілья: Буну — Навас, Кунде, Дієго Карлос (Гудель, 86), Регілон — Хордан, Фернандо, Банега — Сусо (Васкес, 78), де Йонг (Ен-Несірі, 85), Окампос (Ель Хаддаді, 70)

Інтер: Хандановіч — Годін (Кандрева, 90), де Врей, Бастоні - Д’Амброзіо (Мозес, 78), Барелла, Брозовіч, Гальярдіні (Еріксен, 78), Янг — Лукаку, Мартінес (Санчес, 78)

Попереджені: Дієго Карлос, Банега — Барелла, Бастоні, Гальярдіні