Став відомий ще один півфіналіст Ліги Європи — відео

11 серпня 2020, 00:49

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи Манчестер Юнайтед з рахунком 1:0 переміг Копенгаген і вийшов до півфіналу.

У дебюті гри датська команда виглядала гостріше, застосовуючи вмілий пресинг. Як результат, спершу Дарамі не зміг завдати удару, а в ще одному моменті манкуніанцям вдалося погасити пожежу в своєму штрафному.

Пауза в першому таймі дозволила тренерам Юнайтед внести корективи в гру колективу, завдяки чому той став обережнішим у розіграші м’яча в тому числі завдяки експівзахиснику Шахтаря Фреду, який відходив назад.

Поступово МЮ зумів нав’язати гру супернику і навіть відзначився голом, але арбітр зафіксував офсайд в Грінвуда після перегляду відеоповтору.

Після перерви Юнайтед продовжив нагнітати обстановку біля чужих воріт, і Грінвуд, а також Фернандеш своїми ударами струсонули каркас воріт суперника.

У підсумку командам довелося грати додатковий час, на самому початку якого Марсьяль не використав вихід один на один із воротарем суперника. І все ж, через хвилину він заробив пенальті, який реалізував Фернандеш.

У півфіналі Манчесте Юнайтед зіграє з переможцем пари Вулверхемптон — Севілья — матч відбудеться 11 серпня.

Манчестер Юнайтед — Копенгаген 1:0

Гол: Фернандеш, 95 (з пенальті)

Манчестер Юнайтед: Ромеро — Ван-Бісска, Байї (Ліндельоф, 70), Магвайр, Вільямс — Фред (Матіч, 70), Погба — Грінвуд (Мата, 91), Фернандеш, Рашфорд (Лінгард, 112) — Марсьяль (Мактоміней, 120 +1)

Копенгаген: Йонссон — Варела (Бартолец, 105), Нельссон, Б'єлланд, Бойлессен (Бентссон, 15) — Зека, Стаге (Мудражія, 105), Б'єль (Ов'єдо, 57) — Фальк (Бевінг, 112), Вінд, Дарамі (Кауфманн, 57)

Попереджені: Магвайр, Байї - Кауфманн, Стаге, Зека