Динамо драматично програло Ренну та залишається без очок в Лізі Європи

6 жовтня, 23:56
Динамо не уникнуло невдачі в Ренні (Фото:REUTERS/Benoit Tessier)

Динамо з рахунком 1:2 програло на виїзді французькому Ренну в матчі третьго туру групового раунду Ліги Європи.

Французький клуб був близький до того, щоб відзначитись голом ще у дебюті гри, але Маєр, Родон і Тер'є пробили неточно.

І все ж, Ренн досяг свого на 23-й хвилині, коли Гуїрі віддав пас на Тер'є, а той, хоча й перебував під кутом, пробив у дальній верхній кут воріт Бойка.

Динамо зуміло відновити рівновагу по завершенні півгодини гри: класну комбінацію гостей після пасу Буяльського завершував Циганков, чий удар відбив Манданда, але з добиванням вінгера він вже нічого не зміг вдіяти.

Господарі поля знову активізувалися на початку другого тайму, але Асіньйон (двічі) і Тет свої моменти не використали.

Наприкінці години з гри з гаком вже Бойко врятував київську команду від вірного голу після удару Буріжо, а пізніше Тер'є ледь не опинився із ним сам-на-сам.

Тим не менш, Ренн дотиснув Динамо на передостанній хвилині гри, коли внаслідок грубої помилки Попова відзначився Дуе.

Поразка залишила Динамо на останньому місці в групі без очок в активі.

flashscore.ua

Ренн — Динамо 2:1

Голи: Тер'є, 23, Дуе, 89 — Циганков, 33

Напередодні Динамо зазнало поразки у Лізі Європи від кіпрського АЕКу з рахунком 0:1.