Зоря зазнала ще однієї поразки в Лізі Європи

5 листопада 2020, 23:48

Слідом за поразками від Лестера й Браги Зоря поступилася АЕКу на своєму полі в матчі 3-го туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 1:4.

Господарі пропустили вже на 7-й хвилині, коли Танковіч виявився неприкритим в штрафному суперника і без проблем замкнув простріл партнера.

Гості зміцнили свою перевагу на 34-й хвилині. Автор голу вивів Манталоса один на один, і той не залишив шансів голкіперу, пробивши під поперечину.

Зоря спробувала скоротити відставання в рахунку, але замість цього АЕК лише збільшив свою перевагу на 54-й хвилині. Це Лівая розхитав Абу Ханну й точно пробив у ближній кут.

Луганський клуб все ж відзначився голом на 81-й хвилині завдяки результативному удару Кочергіна. Проте, афінська команда відразу ж відновила статус-кво, коли знову забив Лівая.

Тим самим Зоря з нулем очок після трьох матчів групового раунду посідає останнє, четверте місце в групі G.

Зоря — АЕК 1:4

Голи: Кочергін, 81 — Танковіч, 7, Манталос, 34, Лівая, 54, 81

Зоря: Шевченко — Хомченовський (Фаворов, 59), Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс — Іванисеня — Юрченко, Кочергін — Кабаєв (Гладкий, 59) — Луньов (Назарина, 46), Громов (Сайядманеш, 46)

АЕК: Цидотас — Сварнас, Чигринський, Неделчару — Васілантонопулос, Шахов (Шабанаджовіч, 69), Манталос (Ботос, 85), Крстічіч (Галанопулос, 85), Інсуа — Лівая, Танковіч (Ансаріфард, 75)

Попереджені: Вернидуб — Манталос, Ансаріфард, Інсуа