Ліга Європи. Манчестер Юнайтед здолав Гранаду, Рома — Аякс, Арсенал сенсаційно втратив перемогу — відео

9 квітня 2021, 00:24

В Лізі Європи відбулися перші матчі чвертьфіналу.

Рома екснаставника Шахтаря Паулу Фонсеки обіграла на виїзді Аякс із рахунком 2:1, хоча саме господарі відкрили рахунок на 39-й хвилині завдяки Клаассену.

Гостям вдалося відновити рівновагу на початку другого тайму після голу Пеллегріні, а потім наприкінці матчу вирвати перемогу — відзначився Ібаньєс.

Манчестер Юнайтед переграв на виїзді Гранаду з результатом 2:0. У першій половині забив Рашфорд, а на 90-й хвилині ударом із пенальті - Фернандеш.

Лондонський Арсенал сенсаційно не втримав вдома перемогу над празькою Славією — 1:1. Господарі пробили ворота суперника на 86-й хвилині після голу Пепе, але в компенсований час Холеш добув для гостей нічию.

Ще в одному матчі Вільярреал мінімально здолав на виїзді загребське Динамо. Успіх іспанському клубу приніс Жерар Морено ударом з пенальті на 44-й хвилині.