Англійської дуелі не буде. Визначилися фіналісти Ліги Європи — відео

7 травня 2021, 00:22

За підсумками матчів-відповідей півфіналу Ліги Європи стали відомі учасники вирішального поєдинку турніру.

Після поразки з рахунком 2:6 на виїзді в першій зустрічі італійська Рома з результатом 3:2 обіграла англійський Манчестер Юнайтед, який за сумою двох матчів вийшов до фіналу.

Кавані вивів гостей на 39-й хвилині, після чого на початку другого тайму Джеко спершу відновив рівновагу, а Крістанте забив другий м’яч у господарів.

Той же Кавані зрівняв рахунок на 68-му оберті секундної стрілки, проте останнє слово залишилося за Ромою, перемогу якій на 83-й хвилині приніс Залевські.

В іншому півфіналі іспанський Вільярреал після домашньої перемоги 2:1 над англійським Арсеналом у першій грі втримав нічию 0:0 на виїзді, завдяки чому завоював право зіграти у вирішальному матчі турніру.

Фінал Манчестер Юнайтед — Вільярреал відбудеться 26 травня в польському Гданську.

Рома — Манчестер Юнайтед 3:2 (перший матч — 2:6)
Голи: Джеко, 57, Крістанте, 60, Залевські, 83 — Кавані, 39, 68

Арсенал — Вільярреал 0:0 (перший матч — 1:2)

Напередодні визначилися фіналісти Ліги чемпіонів, якими стали англійські Манчестер Сіті та Челсі.