Шахтар переміг Бенфіку в першому матчі Ліги Європи

20 лютого 2020, 21:56

Шахтар із рахунком 2:1 переграв Бенфіку на своєму полі в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи.

Після сумбурного початку господарі завдяки Марлосу змогли забити м’яч на 22-й хвилині, але взяття воріт було скасовано після перегляду відеоповтору арбітром.

Донецька команда змогла створити ще кілька моментів, але зуміла відкрити рахунок вже в другому таймі, коли Марлос відіграв на Алана Патріка, а той потрапив точно в кут воріт.

Гості зуміли відновити рівновагу вже через 10 хвилин. Арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря, а Піцці його реалізував.

І все ж, на 72-й хвилині чемпіон України вирвав перемогу. Тайсон обікрав захисника, віддав на Мораеса, той прострілив на Коваленка, який пробив повз голкіпера в сітку.

Матч-відповідь відбудеться 27 лютого на полі Бенфіки в Лісабоні.

Шахтар — Бенфіка 2:1

Голи: Алан Патрік, 56, Коваленко, 72 — Піцці, 66 (з пенальті)