Шахтар завдяки розгромній перемозі вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

5 серпня 2020, 21:50

Шахтар з рахунком 3:0 переміг Вольфсбург у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і з загальним результатом 5:1 вийшов у наступний раунд.

Перший тайм залишився за господарями поля, які створили два вірних моменту для взяття воріт, але якщо Мораес не зміг акцентовано пробити, то після удару Марлоса гостей врятувала стійка.

Ближче до перерви ще один шанс забити втратив Мораес, не потрапивши в ворота, і Матвієнко, чий удар парирував воротар суперника Кастельс.

Чемпіон України продовжив створювати гостроту біля чужих воріт у дебюті другого тайму, але ті ж Мораес і Марлос, а також Тайсон свої моменти не використали.

Вольфсбург зумів відповісти на небезпечні атаки опонентів своїми випадами, однак Шахтар двічі рятував Пятов, коли вразити його рамку намагалися Арнольд і Брекало.

Господарям довелося понервувати після 68-ї хвилини, на якій арбітр видалив Хочолаву, але вже через дві хвилини він зрівняв склади, показавши червону картку Бруксу.

Шахтар все ж домігся свого на 89-й хвилині. Це Мораес відгукнувся на простріл з правого флангу і ударом в дотик пробив точно у ворота. А в доданий час крапку своїми голами поставили Соломон і Мораес.

У чвертьфіналі донецький клуб зіграє з переможцем пари Базель — Айнтрахт (перший матч — 3:0).

Шахтар — Вольфсбург 3:0

Голи: Мораес, 89, 90+3, Соломон, 90+1

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко — Маркос Антоніо (Коваленко, 74), Степаненко — Марлос (Соломон, 77), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка, 86) — Мораес

Вольфсбург: Кастельс — Брукс, Понграчіч, Тіссеран — Руссійон (Клаус, 83), Арнольд, Шлагер, Брекало (Гілавогі, 75) — Гінчек (Мармош, 61), Вегхорст, Жоао Віктор

Попереджені: Кривцов — Брукс, Шлагер, Арнольд

Вилучені: Хочолава, 68 — Брукс, 70