Тоттенхем сенсаційно вилетів, МЮ пройшов Мілан. Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи — відео

18 березня 2021, 23:53

Відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, за підсумками яких визначилися усі учасники чвертьфіналу.

Учасниками чвертьфіналу стали Динамо Загреб, Манчестер Юнайтед, Арсенал Лондон, Рома, Вільярреал, Гранада, Славія та Аякс.

Найбільша сенсація в цьому раунді трапилася в Загребі, де місцеве Динамо після поразки у першому матчі від Тоттенхема з рахунком 0:2 зуміло відігратися, а у овертаймі забити у ворота лондонців третій гол, який став вирішальним і вибив команду Жозе Моуріньо з турніру.

У центральному протистоянні 1/8 фіналу Манчестер Юнайтед за підсумками двох матчі переміг Мілан. Після нічиєю у першому матчі «червоні дияволи» з рахунком 1:0 перемогли «россонері» на виїзді та пройшли далі.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться 19 березня. Початок о 14:00.