1/8 фіналу Ліги Європи. Манчестер Юнайтед втратив перемогу над Міланом, Тоттенгем і Арсенал впевнено обіграли суперників — відео

12 березня 2021, 00:17

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

У одному з найцікавіших протистоянь у цьому раунді Манчестер Юнайтед вдома втратив перемогу над Міланом, зігравши внічию 1:1, пропустивши на 92−й хвилині.

З ідентичним рахунком завершився матч між Славією та Рейнджерсом.

Аякс зробив серйозний крок для виходу у чвертьфінал, розгромивши Янг Бойз з рахунком 3:0. Також впевнено перемогу здобув лондонський Арсенал, який на виїзді був сильніший за Олімпіакос — 3:1.

Гранада та Тоттенхем здобули однакові перемоги з рахунком 2:0 над Мольде та Динамо Загреб відповідно.

Голи: Кейн, 25, 70

Повідомлялося, що у перших матчах 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо вдома програло Вільярреалу (0:2), а Шахтар на виїзді поступився Ромі (0:3).