Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги Європи — відео

6 серпня 2020, 00:42

Копенгаген, Інтер і Манчестер Юнайтед приєдналися до Шахтаря в чвертьфіналі Ліги Європи.

Копенгаген зумів відіграти гостьові 0:1 проти турецького Істанбул Башакшехіра. Перемогу господарям принесли голи Вінда (двічі) та Фалька - 3:0.

Суперником данського клубу в чвертьфіналі буде Манчестер Юнайтед, який після 5:0 на виїзді з рахунком 2:1 переміг австрійський ЛАСК.

Гості забили першими завдяки Візінгеру, але вже через дві хвилини Лінгард відновив рівновагу, а перемогу англійській команді приніс Марсьяль на 88-й хвилині.

Інтер в одноматчевій дуелі переміг іспанський Хетафе з результатом 2:0 за допомогою голів Лукаку й Еріксена. У чвертьфіналі італійський клуб зіграє з переможцем пари Байєр - Рейнджерс (перша гра - 3:1).

Результати матчів 1/8 фіналу:

Копенгаген - Істанбул ББ 3:0 (перша гра - 0:1)
Голи: Вінд, 4, 52 (з пенальті), Фальк, 62

Манчестер Юнайтед - ЛАСК 2:1 (першая гра - 5:0)
Голи: Лінгард, 57, Марсьяль, 88 - Візінгер, 55

Інтер - Хетафе 2:0 (одноматчеве протистояння)
Голи: Лукаку, 33, Еріксен, 83

Раніше Шахтар із рахунком 3:0 переміг Вольфсбург у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і з загальним результатом 5:1 вийшов в наступний раунд, де зустрінеться з переможцем пари Базель - Айнтрахт (перша гра - 3:0).