Став відомий суперник Шахтаря в чвертьфіналі Ліги Європи — відео

7 серпня 2020, 00:25

Базель буде суперником Шахтаря в чвертьфіналі Ліги Європи, перемігши в протистоянні 1/8 фіналу німецький Айнтрахт.

До чвертьфіналу Ліги Європи вийшли: Шахтар (Україна), Базель (Швейцарія), Копенгаген (Данія), Манчестер Юнайтед, Вулверхемптон (обидва — Англія), Інтер (Італія), Байєр (Німеччина) і Севілья (Іспанія).

Після гостьової перемоги з результатом 3:0 Базель завдяки голу Фабіана Фрая обіграв 1:0 на своєму полі німецький Айнтрахт.

Байєр, який в першому поєдинку на виїзді виграв 3:1, переграв у домашніх стінах Рейнджерс з рахунком 1:0 — голом відзначився Мусса Діабі.

Севілья в одноматчевому протистоянні з рахунком 2:0 виявилася сильнішою за італійську Рому. Успіх іспанцям приніс Регілон і Ен-Несірі.

Вулверхемптон після виїзних 1:1 здобув домашню перемогу з мінімальним рахунком 1:0. Автором єдиного м’яча став Хіменес, який реалізував пенальті.

Голи: Регілон, 22, Ен-Несірі, 44

Вулверхемптон — Олімпіакос 1:0 (перша гра — 1:1)
Гол: Хіменес, 8 (з пенальті)

Пари суперників в чвертьфіналі:

Інтер — Байєр

Манчестер Юнайтед — Копенгаген

Вулверхемптон — Севілья

Шахтар — Базель

Протистояння пройдуть в один матч 10 серпня в Німеччині.

Напередодні Копенгаген, Інтер і Манчестер Юнайтед приєдналися в чвертьфіналі Ліги Європи до Шахтаря, який з рахунком 3:0 переміг Вольфсбург у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і з загальним результатом 5:1 вийшов в наступний раунд.