Вільяреал у феєричній серії пенальті переміг Манчестер Юнайтед і вперше в історії виграв Лігу Європи

27 травня 2021, 01:00

Вільяреал з рахунком 11:10 переміг в серії пенальті у Манчестер Юнайтед і сенсаційно виграв Лігу Європи.

Англійська команда з перших хвилин заволоділа перевагою, проте протягом півгодини не змогла отримати користь зі своєї переваги.

Натомість іспанський колектив знайшов можливість для взяття воріт, коли після подачі зі штрафного Морено відірвався від опіки і ударом ногою пробив точно в сітку.

Манчестер Юнайтед зумів відновити рівновагу на початку другого тайму завдяки Кавані, який після штрафного і серії рикошетів пробив майже в порожні ворота.

У час, що залишився до кінця основного часу, манкуніанці продовжували атакувати володіння суперника, але в підсумку командам довелося зіграти додаткові півгодини гри.

У додатковий час глядачі не побачили голів, тому доля трофею вирішилася в серії післяматчевих пенальті.

По ходу неї обидві команди реалізували по 10 пенальті, після чого удари пробивали воротарі, і вирішальним виявився промах Давіда Де Хеа.

Вільяреал — Манчестер Юнайтед 1:1 (по пенальті - 11:10)

Голи: Морено, 29 — Кавані, 55