Зоря здобула результативну нічию у матчі з болгарським ЦСКА — відео

8 серпня 2019, 23:20

В рамках першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська Зоря розійшлась миром 1:1 з софійським ЦСКА.

Болгарський клуб відкрив рахунок уже на 13-й хвилині. Евандро відгукнувся на простріл і ударом в один дотик поцілив у дев’ятку воріт Зорі.

Луганці відігрались ще до свистка на перерву. Під час прострілу у виконанні Дмитра Хомченовського м’яч влучив у руку гравцю ЦСКА і арбітр призначив пенальті, який вдало реалізував Владлен Юрченко.

У підсумку матч завершився з рахунком 1:1. Матч у відповідь відбудеться у Запоріжжі 15 серпня. Початок зустрічі о 20.00.

ЦСКА Софія — Зоря — 1:1
Голи: Евандро, 13 — Юрченко (пен.), 45

ЦСКА Софія: Черняускас — Занєв, Томас, Альбентоса — Жеферсон (Соломон, 77), Малинов, Бікеле, Турітсов (Фаббріні, 63) — Евандро (Кері, 83), Родрігеш, Соу

Зоря: Шевченко — Тимчик, Вернидуб, Абу Ханни, Михайличенко — Кочергін, Іванисеня (Арвеладзе), Луньов (Леднєв, 66) — Юрченко (Русин, 66), Будковський, Хомченовський

Попередження: Бікеле, Малинов, Фаббріні - Тимчик, Абу Ханни

Відео голів і огляд матчу ЦСКА — Зоря

Раніше в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Маріуполь зіграв унічию з АЗ Алкмаар 0:0.