Зоря впевнено перемогла у першому матчі кваліфікації Ліги Європи — відео

26 липня 2019, 00:22

В рамках першого матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська Зоря перемогла на виїзді чорногорську Будучность з рахунком 3:1

Уже до 20-ї хвилини матчу Зоря завдяки дублю Артема Громова вела в рахунку 2:0.

Спочатку півзахисник відкрив рахунок з допомогою рикошету, замкнувши простріл Богдана Михайличенка, а через кілька хвилин скористався помилкою воротаря та відправив мяч у незахищені ворота.

На 60-й хвилині Михайло Перовіч відквитав один м’яч, однак останнє слово було за українською командою. На 82-й хвилині Леван Арвеладзе встановив остаточний рахунок 3:1 на користь Зорі.

Матч у відповідь відбудеться 1 серпня у Запоріжжі.

Будучность — Зоря — 1:3
Голи: Перовіч, 60 — Громов, 15, 19, Арвеладзе, 82

Будучность: Драгоєвіч — Вучіч, Міліч, Дам’янович, Болевіч — Мірковіч (Бойовіч, 77), Стоїльковіч, Бакіч (Зарубіца, 46) — Божовіч (Раічковіч, 46), Перовіч, Міїч

Зоря: Шевченко — Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко (Абу Ханна, 85) — Іванисеня — Кочергін, Юрченко (Луньов, 64), Хомченовський — Громов (Арвеладзе, 80), Будковський

Огляд матчу

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи Зоря може зустрітись із переможцем пари ЦСКА Софія (Болгарія) — Осієк (Хорватія). Перший матч завершився перемогою болгарської команди з рахунком 1:0.