Україна розгромила Литву в матчі відбору Євро-2020

7 вересня 2019, 20:50

У п’ятому турі кваліфікації на Євро-2020 збірна України з футболу з розгромним рахунком перемогла на виїзді команду Литви — 3:0.

Гості відкрили рахунок вже на 7-й хвилині, коли майстерна комбінація на підступах до штрафного суперника завершилася пасом Марлоса на Зінченка, а той на паузі обіграв воротаря Литви.

Надалі жовто-сині вміло контролювали хід гри та зміцнили свою перевагу на 27-й хвилині. Відзначився Марлос після обрізки суперника, до якої призвів умілий пресинг.

У другому таймі підопічні Андрія Шевченка продовжили розвивати свій успіх в неспішному темпі. Під кінець години гри результат став розгромним — ударом з-за меж штрафного відзначився Руслан Малиновський.

Тим самим Україна набрала 13 очок і закріпилася на першому місці в групі B. Найближчий переслідувач Люксембург відстає на дев’ять балів при грі в запасі.

Литва — Україна 0:3

Голи: Зінченко, 7, Марлос, 27, Малиновський, 61

Литва: Зубас — Міколюнас, Гірдвайніс, Паліоніс, Воробйовас — Шимкус — Вербіцкас, Жулпа, Матулявічюс (Куклис, 64), Голубіцкас (Слівка, 52) — Черних (Лаукжеміс, 67)

Україна: П’ятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Миколенко — Степаненко, Зінченко, Малиновський (Безус, 79) — Ярмоленко (Циганков, 59), Яремчук (Мораес, 66), Марлос

Попереджений: Миколенко