Ліверпуль переміг Арсенал і вийшов на друге місце англійської Прем'єр-ліги — відео

29 вересня 2020, 00:02

У третьому турі англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Ліверпуль з рахунком 3:1 переграв на своєму полі Арсенал і піднявся на другу позицію.

Господарі з перших хвилин притиснули гостей до їх володінь і втратили кілька моментів для взяття воріт, але не досягли успіху.

Замість цього на 26-й хвилині забити вдалося лондонцям. Мейтланд-Найлз прострілив, м’яч відскочив від Роберстона до Ляказетта, і той, опинившись один перед воротами, відправив круглого в сітку.

Проте, перевага Арсенала тривала менше двох хвилин, коли Лено відбив простріл Салаха, але на добиванні опинився Мане.

На 34-му оберті секундної стрілки рахунок став 2:1. Робертсон опинився один на дальній стійці під час навісу з флангу, зупинив м’яч і з близької відстані відправив його в сітку.

Після цього забити могла кожна з команд, але зробити це в підсумку вдалося Ліверпулю. Александер-Арнольд навісив, Давид Луїс вибив снаряд головою, але прямо на Жоту, який з льоту забив свій перший м’яч за новий клуб.

Результати матчів дня АПЛ:

Ліверпуль — Арсенал 3:1

Голи: Мане, 28, Робертсон, 34, Жота, 88 — Ляказетт, 25

Фулхем — Астон Вілла 0:3
Голи: Гріліш, 4, Хуріхейн, 15, Макгінн, 48

MyScore.com.ua

Напередодні Лестер із рахунком 5:2 розгромив на виїзді Манчестер Сіті та став лідером АПЛ.