Ліверпуль - Барселона. Відео голів та огляд матчу

8 травня 2019, 00:39

Ліверпуль розгромив Барселону в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів із рахунком 4:0 і вийшов у фінал після того, як програв у першій грі з рахунком 0:3.

Господарі забили вже на 7-й хвилині після того, як Дівок Орігі першим встиг на добиванні м'яча, коли його відбив воротар суперника.

На початку другого тайму англійський клуб зумів відзначитися двічі. Спершу Жоржиньо Вейналдум відгукнувся на простріл із правого флангу, а потім - на навіс зліва.

Автором переможного м'яча знову став Орігі, коли Трент Александер-Арнольд хитрою передачею з кутового знайшов його в центрі чужого штрафного.

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль розгромив Барселону з рахунком 4:0 після поразки в першому матчі з рахунком 0:3 і вийшов у фінал.