Ліверпуль і Челсі перемогли вп'яте поспіль. Результати матчів чемпіонату Англії

15 вересня 2018, 22:03

У суботу, 15 вересня, відбулись сім матчів 5 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Ліверпуль на виїзді переміг Тоттенхем з рахунком 2:1. Мерсисайдці відкрили рахунок у першому таймі. На 39-ій хвилині вдало головою пробив Вейналдум. Голкіпер дотягнувся до м'яча і вибив його в поле, але, як виявилося, той встиг перетнути лінію воріт.

На 54-ій хвилині Ліверпуль подвоїв перевагу - Мане прострілив з лівого флангу, захисник відбив м'яч у стійку, від якої той уже відлетів до Фірміно і бразилець заштовхав його у сітку. Наприкінці матчу лондонці відквитали один м'яч, але, аби зрівняти рахунок, їм не вистачило часу.

Загалом 5 тур чемпіонату Англії обійшовся практично без сенсацій. По перемозі здобули усі фаворити: Арсенал, Манчестер Сіті, Челсі та Манчестер Юнайтед. До слова, "червоні дияволи" обіграли Вотфорд, який до сьогоднішнього дня йшов у чемпіонаті без поразок.

Лідирують у турнірній таблиці Челсі та Ліверпуль, які ще цього сезону не втрачали очок.

Тоттенхем - Ліверпуль - 1:2

Голи: Ламела, 90+3 - Вейналдум, 39, Фірміно, 54

Тоттенхем: Ворм - Тріпп'єр, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз - Дайєр (Ваньяма, 83), Уінкс (Сон Хин Мін, 73), Дембеле (Ламела, 60) - Еріксен - Лукас Моура, Кейн

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд (Матіп, 90), Гомес, ван Дейк, Робертсон - Мілнер, Вейналдум, Кейта (Старрідж, 83) - Салах, Фірміно (Хендерсон, 74), Мане

Борнмут - Лестер - 4:2

Голи: Фрейзер, 19, 37, Кінг, 41 (пенальті), Сміт, 81 - Медісон, 88 (пенальті), Олбрайтон, 89

Таблиця MyScore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Англії Вест Хем, за який виступає український нападник Андрій Ярмоленко, зазнав четвертої поразки поспіль. Наступний матч Вест Хем зіграє завтра, 16 вересня, проти Евертона.