Ліверпуль і Манчестер Сіті із Зінченком здобули непрості перемоги. Результати матчів англійської Прем'єр-ліги

28 вересня 2019, 21:56

В англійській Прем'єр-лізі відбулася низка матчів сьомого туру.

Лідер першості Ліверпуль здобув нелегку перемогу у виїзній грі проти Шеффілд Юнайтед. Гості не могли пробити оборону суперника до 70-ї хвилини, коли помилка воротаря господарів Діна Хендерсона дозволила Жоржиньо Вейналдуму записати гол до свого активу — 1:0.

Головний переслідувач мерсисайдців Манчестер Сіті також не міг вийти вперед до 70-ї хвилини виїзного поєдинку проти Евертона, коли за рахунку 1:1 ворота суперника пробив Ріяд Марез.

Два інших голи чинного чемпіона провели Габріел Жезус і Рахім Стерлінг — 3:1. Півзахисник збірної України Олександр Зінченко провів усю гру в складі Сіті, але не відзначився результативними діями.

Важко далася перемога й Тоттенхему, який вдома переміг 2:1 Саутгемптон, незважаючи на те, що за рахунку 1:0 залишився в меншості після вилучення Сержа Ор'є, а опонент зумів зрівняти рахунок.

Челсі на своєму полі переграв Брайтон із результатом 2:0 і піднявся на шосте місце. Три очки лондонцям принесли голи Жоржиньо з пенальті та Вілліана.

MyScore.com.ua

У цьому ж турі півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відзначився голом у другому поєдинку поспіль за Вест Хем в рамках АПЛ.