Ліверпуль і Тоттенхем драматично вийшли до плей-оф Ліги чемпіонів - відео

12 грудня 2018, 00:46

Завершився заключний, шостий тур групового раунду Ліги чемпіонів у квартетах A, B, C та D.

Ліверпулю потрібно було перемагати на своєму полі Наполі 1:0 або з різницею у два м'ячі, щоб вийти у плей-оф. Гості протрималися до 34-ї хвилини, коли Мохамед Салах забив такий потрібний господарям гол.

Надалі англійський колектив втратив цілий ряд вигідних моментів для взяття воріт, тоді як італійська команда загалом оборонялася. Але на останніх хвилинах матчу і вона могла вирвати путівку до 1/8 фіналу, однак Аркадіуш Мілік не зумів переграти воротаря суперника Аліссона.

У паралельному матчі ПСЖ розгромив на виїзді Црвену Звезду з рахунком 4:1 і виграв групу C з 11 очками. Оскільки у Ліверпуля та Наполі однакова кількість очок (дев'ять), перемоги по 1:0 в очних поєдинках, а також ідентична різниця м'ячів (+2), все вирішила більша кількість забитих м'ячів (дев'ять і сім відповідно).

Ліверпуль - Наполі 1:0
Гол: Салах, 34

Відео голу Салаха:

Црвена Звезда - ПСЖ 1:4
Голи: Гобеліч, 56 - Кавані, 9, Неймар, 40, Маркіньос, 74, Мбаппе, 90+2

У групі B для виходу в плей-офф Тоттенхему необхідно було зіграти не гірше Інтера в останньому турі, оскільки у команд було по сім очок, але англійська команда мала перевагу за особистими зустрічами, і тому займала друге місце.

Незважаючи на те, що лондонців очікував виїзд до Барселони, а Інтер - домашня гра проти аутсайдера ПСВ, в цьому завданні досягли успіху лондонці. Поступаючись каталонцям 0:1 після 7-ї хвилині, вони вирвали нічию 1:1 за п'ять хвилин до кінця матчу. У паралельному матчі Інтер задовольнився аналогічним результатом, тому вилетів до Ліги Європи.

Барселона - Тоттенхем 1:1
Голи: Дембеле, 7 - Моура, 85

Огляд 1-го тайму:

Огляд 2-го тайму:

Інтер - ПСВ 1:1
Голи: Ікарді, 73 - Лосано, 13

У двох інших групах Дортмунд, Атлетіко, Порту та Шальке вже забезпечили собі вихід у плей-офф. Боруссія виграла свій квартет завдяки осічці іспанського клубу проти Брюгге.

Український півзахисник Євген Коноплянка провів всю гру за Шальке і не відзначився результативними діями в мінімальній перемозі своєї команди над московським Локомотивом.

Монако - Боруссія Дортмунд 0:2
Голи: Геррейру, 15, 88

Брюгге - Атлетіко 0:0

Галатасарай - Порту 2:3
Голи: Фегулі, 45+1 (з пенальті), Дердійок, 65 - Феліпе, 17, Марега, 42 (з пенальті), Олівейра, 57

Шальке - Локомотив 1:0
Гол: Шопф, 90+1