Англійська Прем'єр-ліга. Зінченко допоміг Манчестер Сіті розгромити Ліверпуль, Тоттенгем перервав триматчеву серію поразок — відео

7 лютого 2021, 23:06

Відбулися чотири матчі 23 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті на виїзді розгромив Ліверпуль та закріпився на першому місці чемпіонату. Після «сухого» першого тайму у другій половині зустрічі команди забили аж п’ять голів.

На гол Гюндогана в дебюті тайму Ліверпуль через кілька хвилин відповів влучним пострілом Салаха з пенальті.

Однак після цього двох поспіль помилок припустився голкіпер мерсисайдців Аліссон, внаслідок чого Манчестер Сіті впевнено повів у рахунку, а наприкінці гри Фоден поставив крапку в матчі - 4:1.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч.

Також варто відзначити перемогу Тотенхема над Вест Бромвічем 2:0, яка стала для «шпор» першою після трьох поразок поспіль.

У заключному матчі дня Челсі переміг Шеффілд Юнайтед з рахунком 2:1 та піднявся на п’яте місце.

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Юнайтед драматично втратив перемогу над Евертоном (3:3), а Арсенал програв Астон Віллі (0:1).