Ліверпуль наблизився до поїздки у Київ

25 квітня 2018, 00:09

У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль крупно переграв Рому з рахунком 5: 2 на своєму полі, завдяки чому наблизився до виходу в фінал, який відбудеться в Києві.

Господарі поля на початку не форсували події, а на 19-й хвилині ледь не пропустили у свої ворота - це Александар Коларов змусив Лориса Каріуса дальнім ударом перевести м'яч у поперечину власних воріт.

Після завершення першої третини години англійський колектив все сильніше притискати суперника до його воріт за рахунок швидких контратак, в результаті чого у володінь Аліссона раз по раз виникали моменти. Пробити бразильського воротаря вдалося на 36-й хвилині Мохамеду Салаху, який обвідним ударом з правого краю штрафного потрапив точно в ліву дев'ятку.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0, коли Роберто Фірміно вивів Салаха один на один з голкіпером італійського клубу, і той перекинув м'яч через воротаря у сітку.

Перерва не пішла на користь Ромі, адже вже на 56-й хвилині Ліверпуль потроїв свою перевагу. Салах прострілив на Садіо Мане, а той пробив точно в ціль. Минуло всього п'ять оборотів секундної стрілки, і на цей раз передача єгиптянина знайшла Фірміно, який зробив рахунок 4:0. Бразилець же встановив результат 5:0, коли пробив ударом головою після подачі від Джеймса Мілнера.

До честі підопічних Еусебіо Ді Франческо, вони прийшли в себе та змогли забити два м'ячі. Спершу Едін Джеко зумів відірватися від опонента в чужій штрафній і скоротити відставання на 81-й хвилині. Через чотири хвилини гості заробили пенальті, який реалізував Дієго Перотті.

5:2 - поєдинок-відповідь пройде в Римі 2 травня. Для виходу в фінал Ромі потрібно виграти 3:0, 4:1 або з різницею в чотири голи.

Ліверпуль - Рома 5:2
Голи: Салах, 36, 45+1, Мане, 56, Фірміно, 61, 69 - Джеко, 81, Перотті, 85 (з пенальті)

Ліверпуль: Каріус - Александр-Арнольд, Ловрен, Ван Дейк, Робертсон - Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 18), Хендерсон, Мілнер - Салах (Інгз, 75), Фірміно (Клаван, 90+3), Мане

Рома: Аліссон - Фасіо, Манолас, Жезуш (Перотті, 67) - Флоренці, Де Россі (Гоналон, 67), Стротман, Коларов - Ундер (Шик, 46), Джеко, Наїнгголан

Попереджені: Александр-Арнольд, Ловрен, Хендерсон - Жезуш, Фасіо